uvodni bannery_tradice..agados_bb20vozik_delta-rh_1920x500px.jpg

AGADOS Slovakia, s.r.o.

Agados spol. s r. o. založil v roku 2000 svoju dcérsku spoločnosť na Slovensku, Agados Slovakia, spol. s r.o., ktorá sa mala špecializovať na výrobu menších prívesov pre východné trhy a na špeciálne náhradné diely. Spoločnosť sa však presadila na domácom trhu a stala sa popredným výrobcom a predajcom všetkých typov prívesných vozíkov. V roku 2004 sa časť výroby materskej firmy presunula na Slovensko. Súčasnosť firmy AGADOS Slovakia, s.r.o., Modra čerpá z bohatej histórie strojárenskej výroby jej materskej spoločnosti Agados, spol. s r.o., Velké Meziříčí.

Spoločnosť AGADOS Slovakia, s.r.o. má sídlo v mestečku Modra, ktoré je vzdialené 30 kilometrov od Bratislavy, hlavného mesta SR. Vo vzdialenosti 17 km od Modry je prípojka na medzinárodnú diaľničnú sieť. Spoločnosť vlastní areál s pozemkami, výrobnými halami a administratívnou budovou na ulici Dolná 142 v Modre.

Firma je držitelom certifikátu EN ISO 9001:2008.

 

AGADOS spol s r.o.

Spoločnosť AGADOS, spol. s.r.o. Velké Meziříčí je najväčším výrobcom prívesov v Českéj Republike a súčasne jeden z najväčších v Európe. Je zastúpená vo väčšine európskych štátov a na území Českejské Republiky. Polovica produkcie mieri za hranice.

Spoločnosť Agados ponúka prívesy z širokej palety brzdených a nebrzdených typov prívesov rôzneho využitia, rozmerov, použitého materiálu a bohatého príslušenstva.

Agados je profesionál vo výrobe a vývoji prívesov, vo svojom portfóliu má aj špeciálne prívesy, ktoré sú používané bezpečnostnými a záchrannými zložkami po celom svete.

 

  • tradičná česká značka s výrobou prívesov už od roku 1992, so 120 ročnou tradíciou strojarenskej výroby
  • progresivný dizajn a konštrukčné riešenie vďaka vlastnému vývojovému oddeleniu
  • zavedený štandard kvality iso 9001:2015 pre odbor platnosti návrh, výroba a servis
  • používanie kvalitných komponentov
  • odolnosť prívesov a perfektné remeselné spracovanie
  • dostupnosť náhradných dielov a servis aj stajších typov prívesov

 

Ročná produkcia: 25.000 ks prívesov

Počet zamestnancov: 190